Home staging domu na osiedlu Drabinianka

30 czerwiec 2014

 


Dom na sprzedaż-zakres wykonanych usług to konsultacja wraz z pakietem podstawowym i sesją zdjęciową. Poniesione koszty to 500 zł.

Zakres wykonanych prac: konsultacja home staging w celu oceny potencjału i ewentualnych kosztów na przygotowanie nieruchomości do sprzedaży-3 godziny.

W pakiecie standardowym wykonaliśmy: odgracenia i posprzątania całego domu, zakupu kilku dodatków niezbędnych do sesji fotograficznej (kwiaty i pieczywo), a  także przearanżowania przestrzeni.

 Nasza praca polegała głównie na usunięciu zbędnych rzeczy z każdego z pomieszczeń, których miejsce powinno być zupełnie, gdzie indziej. Nadaniu większej funkcjonalności i przearanżowaniu przestrzeni. W każdym z pomieszczeń przygotowano kilka dodatków przyciągających uwagę i oddających charakter danego miejsca. Zadbaliśmy również o spójność kolorystyczną w pokojach, łazience i kuchni. Cały dom po home stagingu zyskał na korzystnej zmianie wizerunku, z domu z ogromnym potencjałem, lecz zagraconego i zaniedbanego udało się wydobyć (bardzo niskim nakładem kosztów - wszystkie elementy, które zostały wykorzystane pochodziły z zasobów właścicieli). 

Dom został sprzedany "pocztą pantoflową", dzięki naszym radom jak przygotować i prezentować nieruchomość potencjalnym nabywcom i zmianie wizerunkowej całej nieruchomości do transakcji doszło bardzo szybko.

 

 

                  przed                                  po Home Stagingu