Porady home stegera - czyli jak szybko sprzedać lub wynająć mieszkanie.

 

 

 

 

Pierwsze wrażenie można wywołać tylko raz,

więc musi ono być w 100% pozytywne!

 

 

 

 

 

 

Oto kilka naszych porad:

 

Posprzątaj!... brudne mieszkanie przecież nikomu nie przypadnie do gustu.Usunięty bałagan sprawi, że mieszkanie od razu wydaje się lepiej URZĄDZONE i lepiej UTRZYMANE. Dzięki temu nabywca może dostrzec jego cały POTENCJAŁ!

 

Nie wszystko na widoku… na czas sprzedaży usuń wszystkie zdjęcia, pamiątki, nagrody i inne przedmioty oddziałujące emocjonalnie, tak, aby potencjalny klient już na wejściu POCZUŁ SIĘ JAK U SIEBIE.

 

Przestrzeń… przemyśl ustawienie mebli w mieszkaniu. Wynieś ich nadmiar, zabierz zbędne rzeczy, daj mieszkaniu "POODDYCHAĆ".

 

Kolory… jasne, harmonijne i przyjazne dla oka kolory optycznie powiększają przestrzeń. Są one także neutralne i spodobają się największemu gronu nabywców.

 

Detale… to one podkreślają charakter miejsca... Czasami jasne, subtelne, eleganckie... Innym razem zdecydowane, mocne, obok których nie da się przejść obojętnie.

 

Drobne naprawy… usuń usterki… cieknący kran, plama na ścianie, czy ubytki w tynku robią fatalne wrażenie.

 

Oświetlenie… wnętrza prezentują się najlepiej w świetle dziennym, które pozytywnie wpływa na ich odbiór, sprawiając, że wydają się one jaśniejsze i bardziej przestronne. Podczas prezentacji o zmroku zadbaj o to, by zapalić w domu wszystkie światła. Nie zaszkodzi też ustawić na półkach kilka świec.

 

Zapach… wywietrz mieszkanie przed przyjściem oglądających. Subtelny odświeżacz powietrza to zawsze dobry pomysł. Świetnie sprawdza się również świeżo zaparzona kawa.

 

Kup świeże kwiaty.

 

Zastanów się nad wszystkimi atrybutami swojego mieszkania i postaraj się je uwidocznić.

 

Opakuj swoją nieruchomość tak, aby była atrakcyjna dla oka - nie tylko Twojego, pamiętaj, że najbardziej liczy się oko nabywcy!